ورق های استنلس استیل
فنری یا سخت شده

ورق استنلس استیل فنری ضد زنگ با سختی بالایی می باشد که با تلرانس ضخامت کم و دقت ابعادی با کیفیت عرضه می گردد. گریدهای ورق استنلس 304 و 301 بوده که دارای استحکام و مقاومت بالایی می باشد .اینگونه ورق ها می توانند در برابر هرگونه فشار و نیروی خارجی مقاومت بالایی داشته باشند.

Grade: 301 – 304 – 316

ویژگی ها


سختی: با سختی حدود 30 تا 50 راکول سی

Hardness: 30 HRC to 50 HRC


ضخامت: از 0.02 میلیمتر تا 3 میلیمتر

Thickness: 0.02 mm to 3 mm


عرض: از 5 میلیمتر تا 1000 میلیمتر

Width: 5 mm to 1000 mm


کیفیت سطح: براق

Surface Finish: Bright


مصارف و کاربردها

لوازم خانگی

ورق های استیل فنری به دلیل سختی بالا و مقاومت در برابر زنگ زدگی در لوازم خانگی مورد مصرف زیادی دارد جهت ساخت کاردهای آشپزخانه و ساخت تیغه های چاقو و ساخت رنده های آشپزخانه ای و رنده های آشپزخانه های صنعتی و جهت ساخت تیغه های دستگاه های مولینکس و سبزی خرد کن و ساخت فنرهای جمع کن جارو برقی و ساخت بعضی از قطعات یخچال و جاروبرقی، ماشین ظرفشویی، لباسشویی و گاز و فِر مورد استفاده قرار می گیرد.

صنعت خودروسازی

ساخت انواع واشرهای فنری و شیمزهای فنری و برخی از قطعات که باید در برابر رطوبت و آب مقاوم به زنگ زدگی باشد مصرف دارد همچون تیغه برف پاک کن و دستگیره سقف و بست های فنری و بعضی از خارهای فنری و در ساخت دیافراگم بوق خودرو و جهت ساخت قطعات پمپ و ساخت برخی از موتورها و واشرهای سرسیلندر و قطعات پشت صفحه کیلومتر و خار قسمت های ستون و آفتاب گیر خودرو

صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

جهت ساخت بعضی از گسگت ها و شیمزها و لاتون های استنلس استیل فنری مورد استفاده می باشد و جهت ساخت بست لوله های پتروشیمی و ضمناً به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی در مقابل آب و رطوبت و روغن در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی مورد مصرف فراوان می باشد.

صنعت برق و الکتریکی

ورق های استیل فنری در صنعت برق و الکترونیک در ساخت برخی از خارها و قطعات لوازم کلید و پریز و مهتابی و چراغ های سقفی و پنلی و … مورد استفاده می باشد.

This post is also available in: English (English)

تسمه فنری بسته بندی

به سایت Bohlerco.com فیدار مهام پیشرو خوش آمدید.

https://bohlerco.com/

LinkedIn
Share
Instagram
Telegram
WhatsApp
×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@Bohlerco.com  ایمیل ارسال نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟