ورق استنلس استیل فنری ضد زنگ با سختی بالایی می باشد که با تلرانس ضخامت کم و دقت ابعادی با کیفیت عرضه می گردد. گریدهای ورق استنلس 304 و 301 بوده که دارای استحکام و مقاومت بالایی می باشد .اینگونه ورق ها می توانند در برابر هرگونه فشار و نیروی خارجی مقاومت بالایی داشته باشند.

Grade: 301 – 304 – 316

ویژگی ها


سختی: با سختی حدود 30 تا 50 راکول سی

Hardness: 30 HRC to 50 HRC


ضخامت: از 0.02 میلیمتر تا 3 میلیمتر

Thickness: 0.02 mm to 3 mm


عرض: از 5 میلیمتر تا 1000 میلیمتر

Width: 5 mm to 1000 mm


کیفیت سطح: براق

Surface Finish: Bright


مصارف و کاربردها

لوازم خانگی

ورق های استیل فنری به دلیل سختی بالا و مقاومت در برابر زنگ زدگی در لوازم خانگی مورد مصرف زیادی دارد جهت ساخت کاردهای آشپزخانه و ساخت تیغه های چاقو و ساخت رنده های آشپزخانه ای و رنده های آشپزخانه های صنعتی و جهت ساخت تیغه های دستگاه های مولینکس و سبزی خرد کن و ساخت فنرهای جمع کن جارو برقی و ساخت بعضی از قطعات یخچال و جاروبرقی، ماشین ظرفشویی، لباسشویی و گاز و فِر مورد استفاده قرار می گیرد.

صنعت خودروسازی

ساخت انواع واشرهای فنری و شیمزهای فنری و برخی از قطعات که باید در برابر رطوبت و آب مقاوم به زنگ زدگی باشد مصرف دارد همچون تیغه برف پاک کن و دستگیره سقف و بست های فنری و بعضی از خارهای فنری و در ساخت دیافراگم بوق خودرو و جهت ساخت قطعات پمپ و ساخت برخی از موتورها و واشرهای سرسیلندر و قطعات پشت صفحه کیلومتر و خار قسمت های ستون و آفتاب گیر خودرو

صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

جهت ساخت بعضی از گسگت ها و شیمزها و لاتون های استنلس استیل فنری مورد استفاده می باشد و جهت ساخت بست لوله های پتروشیمی و ضمناً به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی در مقابل آب و رطوبت و روغن در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی مورد مصرف فراوان می باشد.

صنعت برق و الکتریکی

ورق های استیل فنری در صنعت برق و الکترونیک در ساخت برخی از خارها و قطعات لوازم کلید و پریز و مهتابی و چراغ های سقفی و پنلی و … مورد استفاده می باشد.

This post is also available in: English (English)

ورق استیل فنری سختی بالایی دارد که با ضخامت کم و با کیفیت خوب عرضه می گردد. گریدهای ورق استیل 304 و ورق استیل 301  بوده که استحکام بالایی  دارد.  می توانند در برابر هرگونه فشار مقاومت بالایی داشته باشند.

کاربردهای ورق استیل فنری

 از ورقهای فوق جهت مصارف فراوانی در صنایع مختلفی از جمله صنعت خودروسازی ( ساخت انواع واشرهای فنری و شیمزهای فنری و برخی از قطعات که باید در برابر رطوبت و آب مقاوم به زنگ زدگی باشد مصرف دارد همچون تیغه برف پاک کن و دستگیره سقف و بستهای فنری و بعضی از خارهای فنری و در ساخت دیافراگم بوق خودرو و جهت ساخت قطعات پمپ و ساخت برخی از موتورها و واشرهای سرسیلندر و قطعات پشت صفحه کیلومتر و خار قسمت های ستون و آفتاب گیر خودرو مورد استفاده میگیرد.)- صنایع نفت، گاز  و پتروشیمی ( جهت ساخت بعضی از گسگتها و شیمزها و لاتونهای استنلس استیل فنری مورد استفاده میباشد و جهت ساخت بست لوله های پتروشیمی و ضمناً به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی در مقابل آب و رطوبت و روغن در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی مورد مصرف فراوان میباشد.)

لوازم خانگی : ورقهای استیل فنری به دلیل سختی بالا و مقاومت در برابر زنگ زدگی در لوازم خانگی موارد مصرف زیادی دارد. جهت ساخت کاردهای آشپزخانه و ساخت تیغه های چاقو و ساخت رنده های آشپزخانه ای و رنده های آشپزخانه های صنعتی. جهت ساخت تیغه های دستگاههای مولینکس و سبزی خردکن و ساخت فنرهای جمع کن جارو برقی. ساخت بعضی از قطعات یخچال و جاروبرقی، ماشین ظرفشویی، لباسشویی، گاز و فِر. صنعت برق و الکتریکی : ورقهای استیل فنری در صنعت برق و الکترونیک. در ساخت برخی از خارها و قطعات لوازم کلید ، پریز، مهتابی، چراغ های سقفی، پنلی و … مورد استفاده میباشد.

https://bohler-co.com

https://bohlerco.com

×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@Bohlerco.com  ایمیل ارسال نمایید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟