میلگرد فولادی

میلگرد فولاد فنری میله های تقویت کننده از جنس فولاد هستند که امروزه در بسیاری از مصارف صنعتی و شهری در ایران و سایر نقاط جهان از جمله ساخت و سازها استفاده بیشماری از آنها میشود.

میلگردفولادی شامل ترکیبات آلیاژی و آهن است، که فولادهای Ck45، فولاد St37 و St52 از فولادهای کم آلیاژ و فولاد 1.2344 از پرآلیاژها محسوب میشوند. از آنجا که فرآیند تولید میلگردهای فولادی با ابعاد خیلی ریز یا خیلی درشت کمی سخت تر از تولید میلگرد در ابعاد عادی است، تولید با ابعاد مورد نظر شامل افزایش قیمت میشود. میلگردهای فولادی در انواع مختلف و دسته های متفاوت عرضه و فروخته میشوند. دسته هایی نظیر فولادهای سردکار، فولاد های گرمکار، فولاد های ساختمانی و داربست‌های ساختمانی و تولید مواد اولیه سیمان …

استفاده از میلگرد فولادی در بتن به منظور جبران مقاومت کششی آن استفاده می شود. یاعث ارتقاء توان مقاومتی ساختمان‌ها در برابر تنش می‌شود. میلگردها با استانداردهای متفاوتی تولید می‌شوند و در هر استانداردی طبقه بندی مشخصی با توجه به خواص مکانیکی فولادها دارند.
میلگردهای فولادی امروزه در صنعت بسیار کاربرد دارد. از جمله در ساختمان سازی، کشتی سازی، خودروسازی، پتروشیمی، قالب سازی و … مورداستفاده قرار میگیرند. فولادهای ساختمانی جز ساده ترین فولادها هستند که از قیمت و آلیاژ آنها کم است. فولادSt37 و Ck45 از شناخته شده ترین میلگردها در صنایع به ویژه صنعت ساختمانی است.

میلگرد فولادی

https://bohler-co.com

https://bohlerco.com

×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@Bohlerco.com  ایمیل ارسال نمایید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟