تسمه
تسمه

تسمه فنری خام

شرکت فیدار مهام پیشرو (ورق فنری بهلر) عرضه کننده محصولات زیر می باشد:

  • تسمه بست بندی فلزی فنری مشکی ، روغنی، آهنی، گالوانیزه و استنلس استیل و بست آن
  • چهار پهلوهای فنر خام با قابلیت سخت کاری
  • انواع تسمه فنری خام و آبدار و زیگنود

تسمه فلزی/فولادی قدیمی‌­ترین تسمه با مقاومت کششی بالایی است. تسمه فلزی برای بارهای سنگین یا خیلی سنگین کاربرد دارد.زمانی که بیشترین استحکام و کمترین کشش موردنیاز است. تسمه­‌های فلزی برای تجهیزات صنعتی و مواد ساختمانی سنگین مناسب هستند.

کاربرد

در صنایع فولادسازی از قبیل، کارخانجات تولید کننده ورق و کویل، میلگرد، لوله، تسمه و چهارپهلو، نبشی، سپری، پروفیل، ناودانی، ریل، شمش و مفتول . و شرکت های تولید کننده شمش سرب، روی، زاماک، آلومینیم، قلع استفاده می شود. و همچنین جهت بست پالت ها، جعبه ها، و بعضی از کارتن ها استفاده می شوند.

از تسمه های بسته بندی فنری فولادی جهت تولید بعضی از قطعات و ساخت بست ها از جمله بست اگزوز و ساخت فنر درب آسانسور استفاده می شود. شایان ذکر است تسمه فلزی روغنی و گالوانیزه از لحاظ استحکام کششی و کش آمدن (Elongation) مشابه بوده ولی از لحاظ زنگ زدن تسمه روغنی در مجاورت رطوبت زنگ میزند. ولی تسمه گالوانیزه دچار زنگ زدگی نمی شود. تسمه های فولادی مشکی که با برند SIGNODE آمریکا معروف میباشند از جهت استحکام کششی در سایزهای مختلف تحمل نیروی بالاتری دارند. تسمه فولاد با تحمل بار حداقل ۵۰۰۰ نیوتن در هر میلیمتر مربع در سایز ۱۶ بهترین انتخاب برای محصولات سنگین می باشند. که این مقدار تا ۲۴۳۰۰ نیوتن در سایز ۳۲ افزایش می یابد.هر سه نوع تسمه فلزی در سایز استاندارد ۱۶و ۱۹و ۳۲ میلیمتر تولید و مصرف می گردد. تنها تفاوت  تسمه روغنی و گالوانیزه در زنگ زدگی می باشد. تسمه روغنی در اثر رطوبت زنگ نمی زند. و مناسب برای مناطق مرطوب می باشد.تسمه‌های فلزی در عرض های ۳۲، ۱۹، ۱۶ میلی‌متر و در ضخامت‌های مختلف ارائه می‌شود. ۳ نوع تسمه فلزی وجود دارد :گالوانیزه، روغنی، فنر.

فیدار مهام پیشرو

ورق فنری بهلر

×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@Bohlerco.com  ایمیل ارسال نمایید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟