تسمه ها و چهارپهلوهای فنر
خام با قابلیت سخت کاری

تسمه های فنر خام پر کربن و آلیاژی در گریدهای متفاوت که بصورت نورد گرم تولیده شده و بصورت تسمه های شاخه ای (یا طولی) با طول های معمولاً 1 تا 6 متری می باشد که به شکل لب تیز و لب گرد بوده و مقاومت به سایش و قابلیت استحکام بالایی دارد.


Grade: CK60 – CK67 – CK75- CK85- CK101- 7176 (55Cr3) – 7177 (60Cr3)- 8159- 7103- 7701- 1740(ms60)-2243-2007 (70cr2)

ویژگی ها


ضخامت تسمه ها: از 4 میلیمتر تا 100 میلیمتر

Thickness: 4mm min to 100mm max
عرض تسمه ها: از عرض 40 میلیمتر تا 150 میلیمتر

Strips width: 40mm min to 150mm max
مصارف و کاربردها

حمل و نقل جاده ای و ریلی

تسمه های فوق در قطعات واگن های قطار و فنرهای تسمه ای جهت ساخت شاه فنرهای واگن قطار و قطعات و لوازم ماشین آلات راهسازی و راهداری و تیغه های گریدر و … مصارف فراوانی دارد.

صنایع خودروسازی

در صنعت خودروسازی در شاه فنر خودروهای سبک، نیمه سنگین و سنگین، خصوصاً آلیاژهای 7176- 8159- 7701 کاربرد فراوانی دارد.

صنایع کشاورزی

در قطعات و برخی از لوازم ماشین آلات کشاورزی به دلیل قابلیت استحکام بالا و مقاومت به سایش و حالت ارتجاعی و حفظ شکل ظاهری مصرف دارد.

صنایع سیمان و کاشی و سرامیک و معدنی

تسمه های فنر فوق جهت ساخت انواع تیغه ها و چکش های آسیاب سنگ، سیمان و گچ و خاک و … مصارف فراوانی دارد.

This post is also available in: English (English)

تسمه فنری

تسمه ها و چهارپهلوهای فنرخام به دلیل داشتن سختی متوسط اولیه ( حدود 200 تا 260 ویکرز). همچنین به دلیل قابلیت سختکاری خوب و بالا در صنایع متفاوت کاربردهای فراوانی دارد. و جهت ساخت انواع تیغه های آسیاب، برش و خم استفاده دارد. صنایع خودروسازی ( در صنعت خودروسازی در شاه فنر خودروهای سبک، نیمه سنگین و سنگین. خصوصاً آلیاژهای 7176- 8159- 7701 کاربرد فراوانی دارد.). صنایع کشاورزی ( در قطعات و برخی از لوازم ماشین آلات کشاورزی. به دلیل قابلیت استحکام بالا و مقاومت به سایش و حالت ارتجاعی و حفظ شکل ظاهری مصرف دارد.)

حمل و نقل جاده ای و ریلی ( تسمه های فوق در قطعات واگن های قطار و فنرهای تسمه ای جهت ساخت شاه فنرهای واگن قطار. و قطعات و لوازم ماشین آلات راهسازی و راهداری و تیغه های گریدر و … مصارف فراوانی دارد.). صنایع سیمان و کاشی و سرامیک و معدنی ( تسمه های فنر فوق جهت ساخت انواع تیغه ها . و چکش های آسیاب سنگ، سیمان و گچ و خاک و … مصارف فراوانی دارد.) و ضمناً تسمه های فوق جهت ساخت و تولید انواع تیغه های آسیاب لاستیک، پلاستیک، چوب، کاغذ، کارتن، پارچه ، شیشه و نایلون و … و همچنین جهت ساخت انواع تیغه های برش و خم (بِرِیک ) استفاده فراوانی دارد.

به سایت Bohlerco.com و صفحه تسمه ها و چهارپهلوهای فنر خام با قابلیت سخت کاری خوش آمدید.

ورق فنری بهلر

فیدار مهام پیشرو

×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@Bohlerco.com  ایمیل ارسال نمایید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟