تسمه های
بسته بندی
فلزی

تسمه های بسته بندی فلزی فنری مشکی، روغنی آهنی، گالوانیزه و استنلس استیل و بست (قفل) آن


تسمه های بسته بندی که بصورت رول (کویل) و در سایزهای مختلف می باشد:
تسمه های بسته بندی فنری فولادی در رنگ های مشکی، سرمه ای، سبز و … بوده که حالت فنری داشته و استحکام و مقاومت کششی بالایی دارند. تسمه های بسته بندی آهنی روغنی از جنس ورق های روغنی می باشد. تسمه های بسته بندی آهن گالوانیزه از جنس ورق گالوانیزه می باشد. تسمه های بسته بندی استنلس استیل نگیر براق و مات 304 که از ورق استیل نگیر 304 می باشد.


Steel Straping Grade: 750 mps , 800 mps, 850 mps & magnus Grade: ST12- ST13- ST14-ST37 Stainless Steel Grade: 304- 304L- 316- 316L- 430
ویژگی ها


ضخامت تسمه ها: از 0.3 میلیمتر تا 1.2 میلیمتر

Thickness: 0.30 mm min to 1.20 mm max
عرض تسمه ها: از 12.7 میلیمتر تا 32 میلیمتر

Width: 12.7 mm min to 32 mm max


This post is also available in: English (English)

تسمه بسته بندی

مصارف و کاربرد تسمه بسته بندی فلزی

تسمه های فلزی

تسمه بسته بندی فلزی قدیمی ترین و مستحکم ترین تسمه در صنعت بسته بندی میباشد. با ضخامت و عرض های مختلف موجود می باشد. از تسمه های فلزی برای بستبندی بارهای سنگین که بیش از هر خصوصیت دیگری مقاومت و استحکام بالا مورد نیاز است استفاده می شود.

در بارهای سنگین که نیروی کشش بسیار زیادی به تسمه ها وارد می شود باید از تسمه ای استفاده کرد که کمترین تغییر طول را در اثر این نیروی کششی داشته باشد. زیرا به راحتی تغییر شکل نمی دهد. و کالا را به یک پک تبدیل می کند. این نوع تسمه های فنری فولادی به صورت واکس دار می باشد که لایه واکس رویه و نوعی موم می باشد.

لایه واکس بر روی تسمه موجب انتقال بهتر (ZINC) شامل روی تنش در اطراف کالا به تسمه می شود. هم چنین با ایجاد بستری محکم روی سطح فولاد موجب فرو رفتن بهتر دندانه های فیدویل دستگاه کشش به گوشت تسمه می شود. که از سر خوردگی و آزاد شدن تسمه هنگام عمل کشش ممانعت می کند. و این فرایند باعث خواهد شد بتوان تسمه را محکم تر و مطمئن تر کشید.

تسمه های فلزی روغنی، گالوانیزه در کلیه صنایع و خصوصاً در صنایع فولادسازی از قبیل کارخانجات تولید ورق و کویل، میلگرد، لوله، تسمه و چهارپهلو، نبشی، سپری، پروفیل، ناودانی، ریل، شمش و مفتول که جهت بست محصولات و شرکت های تولید کننده شمش سرب، روی، زاماک، آلومینیم، قلع استفاده می شود. و همچنین جهت بسته بندی پالت ها، جعبه ها، و بعضی از کارتن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد

از تسمه بسته بندی فلزی جهت تولید بعضی از قطعات و ساخت بست ها از جمله بست اگزوز و ساخت فنر درب آسانسور استفاده می شود. شایان ذکر است تسمه فلزی روغنی و گالوانیزه از لحاظ استحکام کششی و کش آمدگی (Elongation) مشابه می باشند. ولی تسمه روغنی در مجاورت رطوبت زنگ میزند. درصورتی که تسمه گالوانیزه دچار زنگ زدگی نمی شود.

تسمه های فولادی مشکی که با برند SIGNODE امریکا شناخته می شود از جهت استحکام کششی در سایزهای مختلف تحمل نیروی بالاتری دارند. تسمه فولاد با تحمل بار حداقل 5000 نیوتن در هر میلیمتر مربع در سایز 16 بهترین انتخاب برای محصولات سنگین می باشند. که این مقدار تا 24300 نیوتن در سایز 32 افزایش می یابد.

هر سه نوع تسمه فلزی در سایز استاندارد 16و 19و 32 میلیمتر تولید و مصرف می گردد. تنها تفاوت تسمه روغنی و گالوانیزه در زنگ زدگی است. تسمه روغنی در اثر رطوبت زنگ نمی زند.و در مناطق مرطوب مناسب می باشد.

به سایت Bohlerco.com ورق فنری بهلر (فیدار مهام پیشرو) خوش آمدید.

https://bohler-co.com

https://bohlerco.com

×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@Bohlerco.com  ایمیل ارسال نمایید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟