خدمات ورق فنری بهلر

معرفی شرکت فیدار مهام پیشرو (ورق فنری بهلر)


شرکت فیدار مهام پیشرو (ورق فنری بهلر) در زمینه فروش و توزیع .انواع تسمه های بسته بندی مشکی فنری و روغنی و گالوانیزه و فولادی. ورق ها و تسمه های فولادی فنر خام و آبدار. تسمه فنر خام ۷۱۷۶ , ck60 جهت انواع تیغه های آسیاب. انواع میلگرد ها و مفتول های فنری و آلیاژی. انواع ورق های استنلس استیل فنری ۳۰۴ و ۳۰۱. انواع ورق های ضد سایش و سختی بالا و استحکام بالا. انواع ورق نورد گرم ck15, ck22, ck35, ck45, ck55 , ck60. انواع ورق های استنلس استیل نگیر و بگیر ۳۰۴, ۳۱۶,۳۲۱,۴۲۰,۴۳۰. انواع ورق های فولادی اسید شور و سیاه و روغنی st52 st44 , stw22 ,stw24. ورق فنری خام، ورق فنری آبدار، ورق آلیاژی، ورق استیل، میلگرد فنری و آلیاژی فعالیت دارد.

خدمات قابل عرضه

برش رول به رول

با توجه به نیاز روز افزون جامعه صنعت در جهت خدمات کارگاهی. مجموعه ورق فنری بهلر با تهیه و تدارک دستگاه های مربوطه. آمادگی خود را جهت برش رول به رول انواع ورق آهن. فنر، استیل، آلومینیوم، برنج، مس، فسفر برنز، گالوانیزه اعلام می دارد.


نوردکاری

نوردکاری یکی از روش های شکل دهی مواد دارای قابلیت موم سانی است. فرایند نوردکاری به دو صورت نورد سرد و نورد گرم انجام می شود.مجموعه ورق فنری بهلر با در اختیار داشتن دستگاه های مربوط به انجام نوردکاری. می تواند جهت تسریع در امور فعالیت صنعتی شما آمادگی خود را اعلام نماید.

خم کاری

در انواع کارهای ورقکاری به موارد زیادی برخورد می‌کنیم. که برای تأمین فرم مورد نظر، افزایش مقاومت در مقابل خمش. جلوگیری از آسیب به دست، ایجاد اتصال و غیره نیاز به خمکاری وجود دارد. با توجه به نیاز مشتریان محترم مجموعه ورق فنری بهلر. عمیات خم کاری را بصورت ویژه برای کارفرمایان انجام می دهد.

عملیات حرارتی

گرم کردن و سرد کردن زمان بندی شده فلزات به منظور به دست آوردن خواص مکانیکی و فیزیکی. مورد نظر را عملیات حرارتی می گویند.مجموعه ورق فنری بهلر با در اختیار داشتن مراکز معتبر. جهت انجام عملیات حرارتی و سخت کاری انواع فولادها می تواند در این مهم به شما کمک نماید.

ساخت قطعات

مجموعه ورق فنری بهلر با توجه به شناخت کامل انواع فولاد و نیاز مشتریان محترم. جهت ساخت قطعات این امکان را فراهم نموده تا در صورتی که مشتریان گرامی. نیاز به ساخت قطعه ای خاص داشته باشند در اسرع وقت آن را انجام دهد.

برش لیزری

با توجه به نیاز مشتریان محترم جهت عملیات و خدمات برش لیزر به استحضار می رساند. مجموعه ورق فنری بهلر برای تسهیل امور کارفرمایان گرامی خدمات برش لیزر را در اسرع وقت. به دقت و سرعت بالا انجام می دهد.


آزمایش، تست و آنالیز فولاد

مجموعه ورق فنری بهلر با توجه به نیاز مشتریان محترم جهت اطمینان از خرید محصول خود. با آزمایشگاه های معتبر و مورد اطمینان همکاری داشته و می تواند در این زمینه. جهت تست و آنالیز مواد در خدمت کارفرمایان گرامی باشد.


برش رول به شیت

مجموعه ورق فنری بهلر جهت تسهیل امور مشتریان محترم عملیات برش رول به شیت. را طبق درخواست و به طور منظم و استاندارد در اسرع وقت انجام می دهد.
خدمات قابل عرضه فیدار مهام پیشروشرکت فیدار مهام پیشرو (ورق فنری بهلر) برای رفاه حال صنعتگران و مصرف کنندگان گرامی. امکاناتی همچون برش رول به رول، برش رول به شیت به ابعاد درخواستی. جهت رفاه و تسهیل امور مشتریان محترم را فراهم نموده است.This post is also available in: English (English)

ورق فنری آبدار، ورق فنری خام، ورق فنری بهلر، تسمه فنر، تسمه فولادی

ورق فنری بهلر (فیدار مهام پیشرو) که پیشرو در صنعت فولاد می باشد ارائه دهنده محصولات زیر است:

 1. ورقهای فولادی خام نورد سرد با قابلیت سختکاری
 2. ورق فنری آبدار
 3. ورق فنری خام
 4. ورق فنری سخت کاری شده
 5. ورق خام نورد گرم
 6. ورقهای استنلس استیل فنری
 7. ورق استنلس استیل نگیر و بگیر
 8. ورقهای فسفر برنز فنری، مس (فنری و نرم) و برنج (فنری و نرم)
 9. تسمه های فنر خام و چهارپهلوهای فنر خام با قابلیت سخت کاری
 10. تسمه های بسته بندی فلزی فنری مشکی، روغنی آهنی، گالوانیزه و استنلس استیل و بست آن
 11. مفتول ها و میلگردهای فولاد فنر و استنلس استیل های فنری و نرم و انواع میلگردهای فولادی و آلیاژهای با قابلیت سخت کاری
 12. ورق های ضدسایش و ورقهای سختی بالا و استحکام بالا
 13. لاتون ها، شیمزها و لاینرهای استنلس استیل، فولاد فنری، فسفر برنز، مس، برنج و مس برلیوم
 14. تسمه، میلگرد، میلگرد فنر، ورق آلیاژی، ورق ضدسایش، ورق استیل و ورق استیل فنر
 15. ورق فسفر برنز فنری، ورق ضدسایش

https://bohler-co.com/

https://bohlerco.com/

×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@Bohlerco.com  ایمیل ارسال نمایید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟