خدمات

معرفی


واردات و توزیع انواع تسمه فنری و فولادی، ورق فنری، ورق آلیاژی، ورق استیل، میلگرد فنری و آلیاژی، تسمه بسته بندی روغنی و فنری

خدمات قابل عرضه

برش رول به رول
با توجه به نیاز روز افزون جامعه صنعت در جهت خدمات کارگاهی، مجموعه ورق فنری بهلر با تهیه و تدارک دستگاه های مربوطه آمادگی خود را جهت برش رول به رول انواع ورق آهن، فنر، استیل، آلومینیوم، برنج، مس، فسفر برنز، گالوانیزه اعلام می دارد.

نوردکاری
نوردکاری یکی از روش های شکل دهی مواد دارای قابلیت موم سانی است.فرایند نوردکاری به دو صورت نورد سرد و نورد گرم انجام می شود.مجموعه ورق فنری بهلر با در اختیار داشتن دستگاه های مربوط به انجام نوردکاری می تواند جهت تسریع در امور فعالیت صنعتی شما آمادگی خود را اعلام نماید.
خم کاری
در انواع کارهای ورقکاری به موارد زیادی برخورد می‌کنیم که برای تأمین فرم مورد نظر، افزایش مقاومت در مقابل خمش، جلوگیری از آسیب به دست، ایجاد اتصال و غیره نیاز به خمکاری وجود دارد. باتوجه به نیاز مشتریان محترم مجموعه ورق فنری بهلر عمیات خم کاری را بصورت ویژه برای کارفرمایان انجام می دهد.
عملیات حرارتی
گرم کردن و سرد کردن زمان بندی شده فلزات به منظور به دست آوردن خواص مکانیکی و فیزیکی مورد نظر را عملیات حرارتی می گویند.مجموعه ورق فنری بهلر با در اختیار داشتن مراکز معتبر جهت انجام عملیات حرارتی و سخت کاری انواع فولادها می تواند در این مهم به شما کمک نماید.
ساخت قطعات
مجموعه ورق فنری بهلر باتوجه به شناخت کامل انواع فولاد و نیاز مشتریان محترم جهت ساخت قطعات این امکان را فراهم نموده تا در صورتی که مشتریان گرامی نیاز به ساخت قطعه ای خاص داشته باشند در اسرع وقت آن را انجام دهد.
برش لیزری
با توجه به نیاز مشتریان محترم جهت عملیات و خدمات برش لیزر به استحضار می رساند مجموعه ورق فنری بهلر برای تسهیل امور کارفرمایان گرامی خدمات برش لیزر را در اسرع وقت به دقت و سرعت بالا انجام می دهد.
آزمایش، تست و آنالیز فولاد
مجموعه ورق فنری بهلر با توجه به نیاز مشتریان محترم جهت اطمینان از خرید محصول خود با آزمایشگاه های معتبر و مورد اطمینان همکاری داشته و می تواند در این زمینه جهت تست و آنالیز مواد در خدمت کارفرمایان گرامی باشد.
برش رول به شیت
مجموعه ورق فنری بهلر جهت تسهیل امور مشتریان محترم عملیات برش رول به شیت را طبق درخواست و به طور منظم و استاندارد در اسرع وقت انجام می دهد.خدماتاین شرکت برای رفاه حال صنعتگران و مصرف کنندگان گرامی امکاناتی همچون برش رول به رول، برش رول به شیت به ابعاد درخواستی جهت رفاه و تسهیل امور مشتریان محترم را فراهم نموده است.This post is also available in: English (English)

ورق فنری بهلر، ورق فنری خام، ورق فنری آبدار، تسمه فنر، تسمه فولادی، تسمه بسته بندی.

تسمه، میلگرد، میلگرد فنر، ورق آلیاژی، ورق ضدسایش، ورق استیل و ورق استیل فنر

به سایت Bohlerco.com و صفحه خدمات خوش آمدید.

https://bohlerco.com/

خانه » خدمات
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram
WhatsApp
×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@Bohlerco.com  ایمیل ارسال نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟